قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین والا

کاربر مخترم لطفا به منظور بهره­‌برداری بهینه از خدمات سایت قوانین و مقررات را با دقت مطالعه فرمایید. این موارد جهت اطلاع کاربران بوده و ثبت سفارش در وب­‌سایت والا به معنای آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات از سوی کاربر است. بدیهی است حق تغییر این شرایط و قوانین را برای فروشگاه والا محفوظ است. کلیه فعالیت‌­های سایت والا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است.

ثبت سفارش

کاربران عزیز می‌‌توانند سفارش خود را در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه روز ثبت نمایند.

سفارش­‌های ثبت شده در روزهای کاری از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر روز بعد و سفارش­‌های ثبت شده در روزهای تعطیل در اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی می‌‌گردند.

سایت والا نهایت تلاش و دقت خود را برای به روز نگه داشتن موجودی محصولات به کار خواهد گرفت. بدیهی است چنان­چه موجودی محصولی در سایت والا به اتمام برسد، حتی پس از ثبت سفارش مشتری، سایت والا حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می­‌داند. در این صورت مشتری می‌­تواند محصول دیگری را جایگزین و ثبت سفارش مجدد نماید. اگر مشتری تمایل به ثبت سفارش مجدد نداشته باشد مبلغ پرداخت شده حداکثر پس از 24 ساعت به حساب مشتری واریز می‌گردد.

از مشتریان عزیز خواهشمند است در تکمیل اطلاعات پروفایل شخصی خود دقت نمایند زیرا ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست پیگیری و تحویل سفارشات را ناممکن می­‌سازد. مشتریان عزیز در صورت تمایل می­‌توانند شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود با ذکر نام، آدرس و تلفن شخص مذکور معرفی نمایند؛ اگر مبلغ سفارش به صورت آنلاین پرداخت شده باشد، تحویل کالا تنها با ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود.

ارسال سفارش

زمان ارسال سفارش

شهر رشت

سفارش‌ها روزهای شنبه تا پنج‌شنبه در دو بازه زمانی 9 تا 13 و بازه 14 تا 17 توزیع می‌گردد. جمعه و تعطیلات رسمی ارسال انجام نمی‌گردد.

سایر شهرها

ارسال سفارش در روزهای کاری، یک روز پس از ثبت سفارش و از طریق پست سفارشی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش با توجه به بعد مسافت 3 تا 5 روز کاری پس از ارسال سفارش خواهد بود.

در صورت انتخاب پرداخت در محل:

پرداخت در محل در حال حاضر فقط برای شهر رشت فعال می‌باشد.

هزینه ارسال سفارش

سفارش‌های بیش از  200 هزار تومان در شهر رشت و سایر شهرها به صورت رایگان ارسال خواهند شد و هزینه ارسال سفارش‌های کمتر از 200 هزار تومان در شهر رشت و سایر شهرها مبلغ 8 هزار تومان می‌باشد.

ضمانت برگشت

در مواردی که مشتری به دلیل مشکلاتی که کالا دارد اقدام به تعویض یا برگشت می‌­نماید، مشکلات عنوان شده توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید، طبق شرایط تعویض یا برگشت عمل خواهد شد.

در صورتی که کالای برگشتی از  شکل اولیه آن خارج شده باشد، کالا قابل تعویض یا مرجوع نخواهد بود.

درصورتیکه کاربر هنگام دریافت سفارش متوجه هرگونه مشکل و ایراد ظاهری در بسته­‌بندی گردید، می‌بایست حداکثر ظرف مدت یک روز کاری پس از دریافت سفارش مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهد و پس از هماهنگی با آن واحد، کالا را با همان بسته­ بندی دریافتی به همراه رسید تحویل کالا و تمامی متعلقات آن، به خدمات پس از فروش ارسال نماید.