شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز

هدف کفش والا رضایت شما مشتریان عزیز می‌باشد. از این رو امکان تعویض و یا مرجوع کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان دریافت کالا امکان پذیر است. در صورتی که تمایل به بازگرداندن کالای خریداری شده دارید، لطفاً پس از مطالعه شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز، با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید. این تیم اقدامات و هماهنگی‌های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است در تمامی موارد اعم از تعویض، انصراف و یا عودت کالا به همراه داشتن رسید تحویل کالا، ملحقات و تگ و لیبل کالا ضروری است. در صورت جدا شدن تگ یا لیبل کالا، استفاده از کالا، خارج شدن کالا از حالت اولیه توسط مشتری، عدم انطباق با بسته ارسالی، امکان بازگرداندن کالا وجود نخواهد داشت.

تعویض سایز 

در صورتی که قصد تعویض سایز کالای دریافتی را دارید لطفاً در اولین فرصت و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا با تیم پشتیبانی کفش والا تماس بگیرید تا هماهنگی و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

درخواست تعویض سایز در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش فقط تست (پرو) شده باشند. بدیهی است خارج شدن کفش از وضعیت اولیه و نو، وجود آثار پوشیدن، لکه یا پارگی و ساییدگی، مارک، برچسب یا لیبل تعویض را ناممکن می‌سازد.

دریافت کالای دارای مشکل و ایراد، زدگی یا پارگی

در صورتی که کالای دریافتی دارای ایراد بود لطفاً حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان دریافت کالا با کفش والا تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید.

انصراف از خرید

اگر قبل از دریافت کالا از خرید خود منصرف شده‌اید ابتدا با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید (شماره تماس 33330486-013) تا تیم پشتیبانی نسبت به لغو سفارش اقدام نمایند. در صورتی که کالا ارسال نشده باشد لغو سفارش انجام خواهد شد و در صورت پرداخت آنلاین حداکثر پس از یک روز کاری هزینه عودت داده خواهد شد.

اما اگر کالا را دریافت نموده‌اید تا 7 روز از زمان دریافت کالا، فرصت خواهید داشت تا کالا را مرجوع کنید. لطفاً حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان دریافت کالا با کفش والا تماس گرفته و انصراف خود را اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با تیم پشتیبانی خودداری فرمایید. بدیهی است بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناس پشتیبانی کفش والا، و تنها در صورتی که کالا کاملا نو و در شرایط اولیه خود و پلمپ باشد امکان پذیر است.

شرایط کالا برای تعویض و عودت

  • در خصوص کفش، باید کفی آن سالم و تمیز باشد و آثار پوشیدگی و چروک در روی کفش اتفاق نیفتاده باشد.
  • انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل تعویض و عودت خواهد بود.

لازم به ذکر است بررسی موارد ذکر شده توسط کارشناسان کفش والا صورت می‌پذیرد و در صورت تایید کارشناسان کالا پذیرفته خواهد شد.